Vstupenky

Vstupenky na 55. ročník budou k zakoupení od 1. března 2024 (10:00 hod.) prostřednictvím odkazů u stránek jednotlivých koncertů a rovněž v prodejních místech spol. Ticketportal.cz (viz níže)

Při kliknutí na ikonu VSTUPENKY  přejdete přímo na prodejní portál. Vstupenky je možné přímo zakoupit (převodem či platbou kartou), příp. rezervovat s možností vyzvednutí na kterémkoliv prodejním místě Ticketportal.cz. 

Vstupenky na koncerty je rovněž možné si zakoupit – v případě, že není koncert označen jako vyprodaný – na místě konání koncertu vždy 30 minut před jeho zahájením.

Poskytujeme pouze slevy ZTP, nicméně je možné si na základě uvedení jména a věku zájemce o vstupenky objednat prostřednictvím mailu festival@dvorakovopribramsko.cz rovněž vstupenky pro seniory se slevou 50% z ceny vstupenky. Tyto vstupenky budou připraveny k převzetí vždy oproti jménu uvedenému na objednávce vždy 30 minut před koncertem.

Slevu není možné využít na Koncert laureátů (28.5.) z důvodu malé kapacity sálu a dále na Benefiční koncert pro vilu Rusalku, kdy se veškerý příjem z koncertu předává ve prospěch vily Rusalky.

V případě hromadné návštěvy (nad 10 osob na daný koncert), poskytujeme slevu 20%, a to rovněž na základě objednávky zaslané prostřednictvím mailu festival@dvorakovopribramsko.cz.

Jelikož velmi rozdílná kapacita sálů, které v rámci koncertu využíváme, nám neumožňuje vytvořit klasické předplatné, nabízíme alespoň BALÍČEK VELKÉ KONCERTY, který obsahuje vstupenky na zahajovací a závěrečný koncert a rovněž na koncert holandského dechového orchestru (2.5.), tedy koncerty v Divadle A. Dvořáka. Lze zakoupit jednu vstupenku (na konkrétní sedadlo) na všechny tři koncerty dohromady za cenu 1.080,-Kč, tedy o 250,-Kč levnější, než při zakoupení samostatných vstupenek.

V případě zrušení koncertu probíhá refundace způsobem identickým s nákupem – částka za vstupenky zakoupené on-line platbou bude automaticky vrácena na účet odesílatele. Vstupenky fyzicky zakoupené v některém z prodejních míst bude možné v těchto místech vrátit oproti hotovosti.

Vstupenky na přesunuté koncerty zůstávají v platnosti, nicméně v případě, že Vám nový termín, případně alternativní prostor, nebudou vyhovovat, bude možné vstupenky vrátit na prodejní místo a vstupenky zakoupené on-line stornovat přímo u Ticketportal.cz. Termíny, do kdy bude možné vrácení vstupenek uskutečnit, budou zveřejněny opět na FB a na webových stránkách jednotlivých koncertů.

Držitelé vstupenek mohou čerpat řadu benefitů od našich partnerů z Klubu podnikatelů

V rámci nákupu vstupenky je rovněž možné objednat si speciální láhev vína (příp. více lahví) našeho festivalu – Pálava 2022 –  jakostní víno s přívlastkem, pozdní sběr,  Vinařství Jarmila.

Cena láhve 250,-Kč. 

Lahve je možné si vyzvednout buď přímo na koncertu, na který máte zakoupené vstupenky, nebo se domluvit (přes mail festival@dvorakovopribramsko.cz) na osobním odběru v sídle Dvořákova Příbramska: budova Kostky, Žižkova 708, Příbram II. V případě zájmu je možné objednat rovněž láhve bez nákupu vstupenky. 

   

Prodejní místa:

Bohužel z důvodu nekompatibility prodejních systémů není možné zakoupit vstupenky v Divadle A. Dvořáka Příbram.

TURISTICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM MĚSTA PŘÍBRAM
Pražská 129, Příbram I
telefon: 773 747 843
e-mail: info@pribram.eu
denně od 9:00 do 17:00 hodin (kromě 24.-26. 12. a 1. 1.)

TIPSPORT A.S. – 2 

Boženy Němcové 250,
26101 Příbram VII, Středočeský kraj
tel: +420 311 633 111
V této pobočce se přijímají dárkové poukázky Ticketportal, prodej je pouze v hotovosti.
Aktuální otevírací doba pobočky ZDE.  

CESTOVNÍ KANCELÁŘ AJV – TESCO
Žežická 599,
26101 Příbram V-Zdaboř, Středočeský kraj
tel: +420 318 692 712, 318 631 888
cestovka@ajvpribram.cz
Po – Pá : 10:00 – 19:00, Platba pouze v HOTOVOSTI 

 


Více poboček ZDE