Načítám Akce

« Všechny Akce

Skety

29. května - Městské muzeum/Galerie Ludvíka Kuby, nádvoří

Festival každoročně přináší koncert „na pomezí klasické hudby“, který svým charakterem a výběrem ansámblu osloví i publikum, které běžně na koncerty klasické hudby nepřichází. Prostor nádvoří březnické Galerie Ludvíka Kuby umožňuje naprosto ideálně realizovat tento druh open air koncertu, jak to již potvrdil koncert Clarinet Factory v roce 2018 a koncert Prague cello quartet v roce 2019. Pro rok 2021 přijal naše pozvání již v celé Střední Evropě velmi populární a cappella sextet Skety v čele s Petrem Wajsarem.

V rámci programu zazní skladby crossoverového charakteru – vzhledem k charakteru souboru je finální podoba programu přizpůsobena místu konání a atmosféře koncertu.

Partnerem koncertu je : MPC System spol. s.r.o.


Koncert se koná za podpory MěÚ Březnice a ve spolupráci s Galerií Ludvíka Kuby.

 

Na základě vládních nařízení v souvislosti s pandemií COVID-19 je možné, že bude nezbytné přistoupit ke změně termínu či volbě alternativního prostoru koncertu. Veškeré informace budou aktuálně uváděny na FB profilu a webových stránkách festivalu. 

Místo konání: Městské muzeum/Galerie Ludvíka Kuby, nádvoří, Březnice, 19:00 – v případě nepřízně počasí se koncert uskuteční ve vnitřních prostorách Galerie
Vstupenky v ceně: 190,-Kč
Prodej vstupenek od 1.3. (10:00 hod.) na Ticketportal.cz – VSTUPENKY K ZAKOUPENÍ ZDE
ČÁST VSTUPENEK BUDE REZERVOVÁNA PRO PŘÍMÝ PRODEJ PŘED ZAHÁJENÍM KONCERTU.
Začátek koncertu: 19:00 hod. 
Počet přestávek: 0
Předpokládaný čas konce: 20:30 hodin

Podrobnosti

Datum:
29. května
Čas:
19:00 - 20:30

Místo konání

Městské muzeum/Galerie Ludvíka Kuby, nádvoří
V Koleji 1
Březnice,
+ Google Mapa
Telefon:
+420 318 682 153
Webová stránka:
https://www.breznice.cz