Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PhDr. Jiří Vejvoda „Příběhy v tónině života“

10.5.2018 – 19:00 - 21:00

 

Komponovaný pořad PhDr. Jiřího Vejvody – pásmo – na téma padesáti let festivalu. 

V létě 2016 mě klavírista Karel Košárek požádal o moderování večera s Kateřinou Kněžíkovou na festivalu Musica Holešov: „A kromě toho,“ dodal, „bys mohl připravit své vlastní vyprávění, rád tě doprovodím na klavír“. Tak vzniklo moje talk show Příběhy v tónině života, které není ani muzikologickou přednáškou, ani koncertem, ale volným spojením mluveného slova s hudbou. V roce 2017 uspělo třeba na Janáčkově máji či Smetanově Litomyšli, kde už se mnou spoluúčinkoval Ivo Kahánek. Těší mě, že nyní můžeme vystoupit v rámci jubilejního 50. ročníku významného festivalu na Příbramsku, uprostřed líbezného kraje provoněného  vzpomínkou na Antonína Dvořáka. 

jvej

V rámci pořadu PhDr. Jiřího Vejvody vystoupí místo avizovaného klavírního virtuosa Ivo Kahánka přední český hobojista Vilém Veverka, který tak naváže na své loňské nezapomenutelné vystoupení v kostele sv. Jakuba. Jsme velice rádi, že přijal naše pozvání a těšíme se v Památníku A. Dvořáka ve Vysoké u Příbrami na hudební setkání.

 

 

Koncert se koná ve spolupráci s Památníkem A. Dvořáka ve Vysoké u Příbrami. 

 

Místo konání: Památník A. Dvořáka ve Vysoké u Příbrami
Vstupenky v ceně:  180,-Kč
Prodej vstupenek na Ticketportal na tomto odkazu.
Počet přestávek: 1
Předpokládaný čas konce: 21.00 hodin 

 

Prosíme účastníky koncertu o dodržování zákazu vstupu do objektu v obuvi, která může poškodit podlahu sálu (jehlové podpatky apod.).

Podrobnosti

Datum:
10.5.2018
Čas:
19:00 - 21:00

Místo konání

Památník A. Dvořáka, Vysoká u Příbrami
Vysoká u Příbrami 69
Vysoká u Příbrami, 262 42 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
318 618 115
Web pro Místo konání: klikněte zde.