Po stopách A.D.

Blíží se 180. výročí narození Antonína Dvořáka a je tedy ideální příležitost seznámit se blíž s jeho životem a tvorbou. Pro všechny zvídavé děti od 6 do 12 let jsme připravili velké putování Po stopách A.D.

Připraveno je 10 stanovišť (plus jedno bonusové), na kterých děti najdou nápovědy a úkoly buď schované v ukrytých krabičkách nebo naopak na první pohled viditelné na připevněných bannerech.

Na cestě bude děti provázet knížečka, ve které najdou nápovědy ke každému z míst (mapy, fotografie a indicie) , prostor na plnění psaných nebo kreslených úkolů a také na zadní stránce místo na umístění kontrolních razítek.

Za každou kompletně vyplněnou knížečku získají děti při jejím odevzdání v dětském oddělení Knihovny Jana Drdy malou odměnu. Pro dvacet vylosovaných pak budou připraveny velké odměny😊.  Vyhlášení vítězů proběhne on-line na FB profilu festivalu a ceny budou předány a ohledem na situaci buď na setkání vítězů v Domě Natura nebo individuálně.

Krabičky a úkoly je možné objevit pouze v průběhu konání 52. ročníku Hudebního festivalu Antonína Dvořáka Příbram, tedy od 20 dubna do 8. června 2021. V případě pokračujícího nouzového stavu bude hra probíhat s menšími úpravami (místo vstupu do objektu alternativní místo a plnění úkolu venku), ale určitě BUDE 😊.

Knížečky s instrukcemi bude možné si vyzvednout od 20. dubna v prostorách dětského oddělení Knihovny Jana Drdy a také v novém Informačním centru v Pražské ulici.

Jakékoliv dotazy k soutěži pište na festival@dvorakovopribramsko.cz